Насіння
  Гуртові ціни та наявність товару уточнюйте у наших менеджерів: 050 770 30 51 (Юлія)!!! Скоріше набирайте і ми допоможимо оформити замовлення!!!

Насіння озимого ячменю KWS Дев'ятий вал - високоврожайний шестирядний озимий ячмінь.

Особливості:

Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

Рекомендований для всіх зон. На зерно. Виведений від схрещування 96-82-119 х Зимовий. Батьківська форма 96-82-119 створена на основі унікального ярого сорту Вакула. Від сорту Вакула передано велике зерно – 47,1-49,4 г, здатність до підвищеного кущіння і здатність давати високі врожаї в умовах недостатньої вологозабезпеченості.

Норма висіву 180-250 кг / га в залежності від термінів посіву і погодних умов.

Господарські та біологічні ознаки сорту:

Тип розвитку дворучка;

Культура вигідно відрізняється від інших сортів ячменя високими показниками стійкості до посухи і морозу.

Високо інтенсивний, з потенційною врожайністю за роки вивчення 9,0-10,5 т/га, з прибавками до національного стандарту 0,7-1,7 т/га. У виробничому сортовипробуванні Волинської області при врожаї 7,2 т/га перевершив всі поширені сорти від 2,0 т/га і вище;

Посухостійкість 8-9 балів; висота рослин 115-125 см; стійкий до вилягання (8-9 балів).

Середньостиглий, достигає на 2-3 дні пізніше сорту Достойний.

Стійкість сорту Дев'ятий вал до хвороб та стресових факторів

Апробаційні ознаки:різновид pallidum. Колос шестирядний, довгий (9-11см), нещільний (11-12 члеників на 4 см колосового стрижня) неламкий, прямокутної форми, з повільним переходом у верхній частині в ромбічну солом’яно-жовтий. Ості довгі, з інтенсивним антоціановим забарвленням, слабо зазубрені, мало розлогі, тонкі еластичні. Колоскова луска тонка, вузька без опушення. Квіткова луска зморшкувата, нервація мало виражена, нерви слабко зазубрені, перехід в ость поступовий. Основна щетинка зерна повстяна. Кущ напіврозлогий. Лист не опушений, зелений, з слабким восковим нальотом під час кущіння. Зерно крупне, жовте, видовженої форми.

Агротехніка. Звичайна для зони вирощування. Протруєння насіння та внесення добрив обов’язкове.

Також у нас можна купити інші насіння озимого ячменю: Сейм, Паладин Миронівський, Тутанхомон, Луран. Широкий асортимент протруйників насіння та мікродобрив.