Партнери

ALFA Smart Agro

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.

SAATBAU

Австрійська компанія SAATBAU (ЗААТБАУ) була створена у 1950 році внаслідок злиття п’яти регіональних насінницьких кооперативів Верхньої Австрії. Сьогодні понад 3 000 австрійських фермерів є членами та власниками цього потужного сільськогосподарського кооперативу.

Nuseed

Підхід Nuseed до насіннєвого бізнесу зовсім інший. Розробка високоврожайного гібридного насіння каноли, сорго та соняшника – це лише початок. Nuseed виходить за межі Beyond Yield™ шляхом розробки унікальних характеристик рослин з новітнім в своєму роді складом жирів та білків та створення нових ринків, які виходять за межі лише споживання. Ми розробляємо нове насіння для споживачів з раніше не існуючими потребами.

Dow Seeds

Dow Seeds переконує Вас зробити свій вибір на користь насіння кукурудзи та соняшника преміум класу, спеціально виведених для вашого регіону. Ми займаємося селекцією гібридів преміум класу в Європі та Північній Америці протягом багатьох років, і наша дослідницька мережа нараховує понад 300000 ділянок щороку.

Quantum

Добрива «Quantum» є унікальним і спирається на використання багатьох сучасних технологій, високоякісних інгредієнтів та сировини. Лише висока якість сировини може забезпечити високу якість готової продукції. Тому для виробництва мікродобрив «Quantum» використовується сировина провідних світових виробників, у тому числі використовується сировина фармацевтичної та харчової чистоти. Географія постачань сировини охоплює понад 15 країн світу.