Партнери

ALFA Smart Agro

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.

SAATBAU

Австрійська компанія SAATBAU (ЗААТБАУ) була створена у 1950 році внаслідок злиття п’яти регіональних насінницьких кооперативів Верхньої Австрії. Сьогодні понад 3 000 австрійських фермерів є членами та власниками цього потужного сільськогосподарського кооперативу.

Nuseed

Підхід Nuseed до насіннєвого бізнесу зовсім інший. Розробка високоврожайного гібридного насіння каноли, сорго та соняшника – це лише початок. Nuseed виходить за межі Beyond Yield™ шляхом розробки унікальних характеристик рослин з новітнім в своєму роді складом жирів та білків та створення нових ринків, які виходять за межі лише споживання. Ми розробляємо нове насіння для споживачів з раніше не існуючими потребами.

Nufarm

Нуфарм – міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин. Основний бізнес компанії – розробка, реєстрація, виробництво та продаж гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, морфорегуляторів, протруйників.

Quantum

Добрива «Quantum» є унікальним і спирається на використання багатьох сучасних технологій, високоякісних інгредієнтів та сировини. Лише висока якість сировини може забезпечити високу якість готової продукції. Тому для виробництва мікродобрив «Quantum» використовується сировина провідних світових виробників, у тому числі використовується сировина фармацевтичної та харчової чистоти. Географія постачань сировини охоплює понад 15 країн світу.