Засоби захисту рослин
  Гуртові ціни та наявність товару уточнюйте у наших менеджерів: 050 770 30 51 (Юлія)!!! Скоріше набирайте і ми допоможимо оформити замовлення!!!

Багатофункціональний ад'ювант, пенетрант. Покращує проникнення діючих речовин в листок, підкислює робочий розчин, вирівнює конус розпилення та зменшує дрейф крапель.

Препаративна форма Рідина
Норма витрат 100 - 500 мл/100 л
Упаковка 1 л

 

Хімічний склад та властивості:

Дія та вплив препарату

Рекомендовані норми витрати

Мета застосування Норма витрати, л/100 л Примітки
Додавання до гербіцидів для кращого проникнення та зволоження рослин (на основі гліфосату, 2,4-Д, МЦПА, метсульфурон-метилу 0,25-0,5 Вищі норми використовуйте за стресових умов та наявності проблемних бур’янів
Зниження рівня рН для зменшення лужного гідролізу препаратів (н-д, на основі діючої речовини диметоат) 0,1 Додавати до води в бак обприскувача перед додаванням продуктів чутливих до лужного гідролізу
Покращення засвоєння листкових добрив 0,3-0,5 Змішування у баку з іншими пестицидами може збільшити ризик пошкодження врожаю
Допомагає регулювати розмір краплі і частково зменшує кількість дрібних крапель отриманих з гідравлічних форсунок 0,3-0,5 Зменшує кількість дрібних крапель та не усуває рух над цільовим об'єктом. Залежить від належної практики сільськогосподарського обприскування та відповідного вибору форсунок.

Порядок приготування бакової суміші. Наполовину заповніть бак обприскувача водою і розпочніть перемішування. Додайте необхідну кількість Квантум Трітон, а потім додайте рекомендовану кількість гербіциду, інсектициду, фунгіциду або позакореневого добрива. Продовжуйте перемішування до наповнення бака та під час обприскування. Не використовуйте з мідними продуктами.

Сумісність з іншими агрохімікатами.

Квантум Трітон добре сумісний з засобами захисту рослин та іншими добривами. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів: тестове приготування робочого розчину не повинне давати осад. Допускається незначне помутніння.