Добрива

Біфоліар® OПTI рН

Водний розчин

Миттєво приводить рН води для обприскування до норми (5-6), та забезпечує рослину азотом та фосфором.

Біфоліар OПTI рН — рідке добриво яке забезпечує оптимальне живлення культур азотом і фосфором, та використовується як підкислювач, що дозволяє поліпшити якість води, використовуваної для листкового обприскування і вирішує проблеми жорсткості води, знижуючи рН розчину, для застосування, шляхом позакореневого підживлення, у інтенсивних технологіях вирощування зернових культур, кукурудзи, соняшнику, бобових, ріпаку, цукрового буряку, овочевих та ягідних культур, винограді та плодових, та всіх інших сільськогосподарських культур.

Нейтралізуючи розчини солей, Біфоліар ОПТІ рH дозволяє знизити рН води, збільшити доступність багатьох поживних елементів (особливо кальцію і магнію), та уникнути випадання осаду.

Використовується для:

·        Миттєвого вирівнювання рН води для робочого розчину до оптимальних показників (5,0-6,0), забезпечення сільськогосподарських культур азотом, фосфором та біологічно активних речовин для активізації хімічних реакцій та фізіологічних процесів рослини у відповідальні фази росту і отримання максимально можливої продуктивності і якості продукції

Результатом застосування мікродобрива Біфоліар ОПТІ рH є:

·        зниження рівня рН, що дає оптимальні умови для обприскування, та запобігає лужному гідролізу агрохімікатів, завдяки підтримці рН в ідеальному діапазоні для найвищої ефективності.

·        підвищення ефективності засвоєння засобів захисту рослин, мікродобрив та інших агрохімікатів у бакових сумішах. Зменшує ризик випадання осаду агрохімікатів у бакових сумішах.

·        відмінні зволожуючі і пом'якшуючі властивості, що підвищує ефективність лікування та зменшує фітотоксичність пестицидів

·        якнайкращий розвиток генеративних органів сільськогосподарських культур

·        збільшення кількісних (приріст урожаю 10-30%) та якісних показників урожаю

 

Хімічний склад:

MAКРОЕЛЕМЕНТИ

% ваг.

% об.

Азот загальний (Ы)

2,96

3,40

Фосфор (Р2О5)

16,87

19,40

Густина, кг/л

1,15 кг/л

 

рН

2,0

 

 

 Застосування на культурах:

Культури

Норма витрати, мл / 100 л води

Фаза внесення

Всі сільськогосподарські культури (Зернові, кукурудза, соняшник, ріпак, соя, плодові, овочеві, виноград та інші)

50-100

Протягом вегетації

Листові Овочеві

50-100

Протягом вегетації

Томати, перець

50-100

До цвітіння

Диня, гарбуз, огірок

50-100

Після посадки та до цвітіння

Виноград

50-100

Після посадки та до цвітіння

Польові культури

50-100

Протягом вегетації

 

Застосування добрива Біфоліар® ОПТІ рН:

Застосування Біфоліар® OПTI рН залежить від початкової жорсткості   води  та  значення   рН.

Рекомендується додати Біфоліар ОПТІ рН у воду першим, перш ніж змішуючи його з будь-яким іншим продуктом.

Приготування робочого розчину:

Наповніть бак обприскувача водою та увімкніть мішалку.

Розрахуйте та додайте необхідну кількість добрива. Початковий розрахунок зручно зробити, використовуючи 1-літрову прозору тару. Наливаємо в неї 1 л води, яку плануємо використати для приготування робочого розчину. Застосовуючи медичний шприц (або інший вимірювальний прилад) додаємо спочатку 0,5 мл “Біфоліар ОПТІ рН” (що відповідає 50 мл/100 л води), збільшуючи дозування до досягнення води кольору, відповідного до бажаного рН, порівнюючи колір розчину із кольоровою шкалою, що розміщена на упаковці (або застосовуючи лабораторний рН метр). Знайдену пропорцію кількості “Біфоліар ОПТІ рН”/100 л води застосовуємо для підготовки необхідної кількості води для приготування робочого розчину.

Головні переваги та корисні властивості Біфоліар Екстра Бор:

Універсальні органо-мінеральні добрива Біфоліар є єдиними в Україні, що містять недавно виявлений “Епібрассінолід” (ЕПІН) – стероїд гормону росту рослинного походження.

Миттєво вирівнює рН води для обприскування до ідеальних показників (5-6)

У складі добрива є речовини, та застосовуються патентовані технології виробництва, що значно підвищують ефективність та повноту засвоєння елементів живлення рослиною:

·        Нанотехнології у виробництві — інноваційний підхід передбачає роздроблення структури добрива до розміру нано- частин. Завдяки цьому добрива набувають кращої розчинності, стійкості у розчині, високої хімічної активності та швидкості проникнення в структуру рослин. Рослини швидше та краще споживають поживні речовини, що прискорює їх розвиток.

Інноваційна система активації та синергізму — забезпечує рослини необхідним комплексом поживних речовин для оптимального та повно­цінного розвитку рослин.

Зручність у застосуванні та зберіганні — ідеальний партнер для бакових сумішей з більшістю засобів захисту рослин.

Європейська якість — вироблено та сертифіковано у ЄС

Надзвичайно висока рентабельність та прибуток — гарантовані високі урожаї та окупність витрат в десятки разів.

 

Заходи безпеки:

Добриво є безпечним для людини та навколишнього середовища, при належному застосуванні, зберіганні та транспортуванні.

Уникати контакту препарату з очима та шкірою. Використовувати захисний одяг та інші відповідні індивідуальні засоби захисту працюючих, дотримуватись всіх необхідних правил та норм техніки безпеки праці, відповідно до законодавства України. У разі поганого самопочуття, треба негайно звернутися до лікаря. Термін придатності – 4 роки.

 Упаковка та зберігання:

Тара:  1 л; 5 л: 10 л; 20л. каністри

Зберігання від +0 С до +40 С, відповідно до санітарних норм законодавства України. При значних коливаннях температури, можлива незначна кристалізація. Кристали розчиняться при додаванні води. Ці процеси не вплинуть на ефект дії добрива. При змішуванні з пестицидами потрібно провести попереднє тестування на сумісність