Засоби захисту рослин

Інсектицид ENZIM КОЛОРАДОЦИД© - мікробіологічний інсектицид для захисту сільськогосподарських, лісових і лікарських культур від шкідників: колорадського жука (личинки І-ІІІ віку), павутинного кліща, гусені капустяної совки, капустяного білана, капустяної молі та багатьох інших шкідників.

Діюча речовина  Спори культури Bacillus thuringiensis, та продукти її метаболізму; інертні наповнювачі, які забезпечують збереження, змочування та стабільність. 
Препаративна форма Рідина
Упаковка 20л

 

Колорадоцид© володіє бінарною дією. Дельта-ендотоксин активується в кишківнику шкідників і викликає його дисфункцію. Екзотоксин пригнічує синтез РНК в клітинах комах. В результаті дії препарату на комах, в тому числі і в сублетальних дозах, відбувається порушення метаморфозу, інгібуються процеси травлення, знижується плодючість самиць і життєздатність наступних поколінь. Масова загибель шкідників відбувається на 2-5-ту добу.

 

Переваги застосування препарату Колорадоцид©

 

Застосування препарату

Максимальний захисний ефект від застосування препарату досягається при обробці рослин в ранні строки розвитку шкідників (І-ІІІ стадії). Оптимальна температура повітря +18-30 °С.

Правила зберігання:

Препарат зберігати при t° від +5 °С до +20 °С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці. Зберігання робочого розчину більше 6 годин не допускається.

Термін зберігання: 12 міс.

 

 

СПОСІБ ОБРОБКИ ТА ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТУ КОЛОРАДОЦИД©
культура шкідники норми витрати, л/га
Хрестоцвіті овочеві культури (капуста тощо) Капустяний білан, капустяна совка, капустяна міль, вогнівка, лучний метелик 3-6
Картопля, томати, баклажани, перець Колорадський жук (личинки 1-3 віку) 6-9
Плодово-ягідні Яблунева та плодова міль, білан жилкуватий, американський білий метелик, яблунева плодожерка, шовкопряди, п'ядун зимовий, золотогуз тощо. 6-9
Виноград Гронова листокрутка 15-25
Огірки захищеного ґрунту Павутинний кліщ 25-30
Перед додаванням препарату в робочий розчин рекомендується пропускати його через сітчастий фільтр!