Добрива

Інокулянт ENZIM BINITRO© НУТ - препарат для передпосівної інокуляції насіння нуту. Рідка концентрована суміш на основі живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Mesorhizobium ciceri штаму MC 285 та продуктів їх метаболізму (фітогормони, біофунгіциди, антибіотики, амінокислоти, вітаміни).

Діюча речовина  Живі азотфіксуючі бульбочкові бактерії Mesorhizobium ciceri штаму MC 285 та продукти їх метаболізму
Препаративна форма двокомпонентний рідкий препарат (інокулянт+екстендер)
Упаковка 3 л (2л інокулянт + 1 л екстендер)

 

Препарат BiNitro Нут© використовується для передпосівної інокуляції насіння нуту шляхом механізованої (з допомогою машин для протруювання насіння типу ПС-10 чи мішалки), або ручної обробки посівного матеріалу. Завдяки стабілізаторам в розчині бактеризацію насіння можливо проводити за 5-7 діб до висіву. При використанні в суміші з рекомендованими протруйниками оброблене насіння висіяти відразу або не пізніше, ніж за 3 доби.

 

Переваги:

 

Застосування препарату:

 

Сумісність препарату:

Інокулянти BiNitro мають синергійну дію з біопрепаратами ФітоДоктор©, Viridin (Триходермін), Гаубсин FORTE, Біофосфорин, мікродобривами Урожай Бобові, стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано.

 

Правила зберігання:

Робочий розчин необхідно використати на протязі 3-х годин.

Строк придатності при дотриманні умов зберігання - 3 місяці.

 

СПОСІБ ОБРОБКИ ТА ДОЗУВАННЯ BINITRO© НУТ
препарат норма витрати комплексу
BiNitro Нут© 0,7 л/т насіння
Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.