Добрива

 Інокулянт ENZIM BIOMAG© СОЯ - препарат для передпосівної інокуляції насіння сої. Рідка концентрована суміш на основі культури бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum та продуктів їх метаболізму. Штам володіє високим рівнем симбіотичної спорідненості з рослинами сої, що забезпечує високий рівень інокуляції практично на будь-яких сортах. Можливий випуск в сухій формі.

Діюча речовина  Культура живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum з титром  та продукти їх метаболізму
Препаративна форма двокомпонентний рідкий препарат (інокулянт+екстендер)
Упаковка 3 л (2л інокулянт + 1 л екстендер)

 

Препарат БіоМаг Соя© використовується для передпосівної інокуляції насіння сої шляхом механізованої (з допомогою машин для протруювання насіння типу ПС-10 чи мішалки), або ручної обробки посівного матеріалу. Завдяки стабілізаторам в розчині бактеризацію насіння можливо проводити за 5-7 діб до висіву. При використанні в суміші з рекомендованими протруйниками оброблене насіння висіяти відразу або не пізніше, ніж за 3 доби.

 

Переваги:

 

Застосування препарату:

 

Сумісність препарату:

Інокулянти БіоМаг мають синергійну дію з біопрепаратами ФітоДоктор©, Viridin (Триходермін), Гаубсин FORTE, Біофосфорин, мікродобривами Урожай Бобові, стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано.

 

Правила зберігання:

Робочий розчин необхідно використати на протязі 3-х годин.

Строк придатності при дотриманні умов зберігання - 3 місяці.

 

СПОСІБ ОБРОБКИ ТА ДОЗУВАННЯ БІОМАГ© СОЯ
препарат норма витрати комплексу
БіоМаг Соя© 4,0 л/т насіння
БіоМаг Соя© (суха форма) 3,0-3,5 кг/т насіння
Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.