Добрива

 Інокулянт ENZIM BINOC© ЗЕРНОВІ - комплексний інокулянт в рідкій формі для передпосівного обробітку насіння зернових колосових культур (ярих та озимих), з метою отримання максимальної реалізації потенціалу культури.

 

До складу комплексу входять відібрані мікробіологічні культури–антагоністи збудників кореневих гнилей та хвороб стебла і листя, культури-азотфіксатори та фосфор і калій – мобілізатори, фітогормони, антибіотики, вітаміни, амінокислоти і регулятори росту. Ефективність дії та висока окупність комплексу доведена на практиці у всіх регіонах України, при різних технологіях вирощування зернових культур.

 

Переваги використання комплексу:

 

Особливості застосування комплексу:

 

Приготування робочого розчину:

При додаванні компонентів комплексу в робочий розчин, рекомендовано пропускати їх через сітчастий фільтр.

Для обробки насіння, готують водний розчин з розрахунку 10-12 л/т насіння. Комплекс влити в ємкість для змішування із необхідною кількістю чистої води.

Рекомендовано застосовувати разом з мікродобривами Урожай Старт – 0,2 л/т та Гумат Калію – 0,5 л/т.

Насіння обробляти у затінку або під навісом, уникаючи попадання прямих сонячних променів. Оброблене насіння необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів і тривалого нагрівання вище 25 °С.

При приготуванні робочого розчину з інсектицидами - BINOC© Зернові вносити останнім.

Насіння обробляти у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

 

СПОСІБ ОБРОБКИ ТА ДОЗУВАННЯ BINOC© ЗЕРНОВІ
культура норма витрати комплексу
Предпосівний обробіток насіння водною суспензією з розрахунку 10-12 л/т 4,0-6,0 л/т насіння