Засоби захисту рослин
  Гуртові ціни та наявність товару уточнюйте у наших менеджерів: 050 770 30 51 (Юлія)!!! Скоріше набирайте і ми допоможимо оформити замовлення!!!

Органосиліконовий ад'ювант-суперзмочувач, знижує поверхневий натяг розчинів, забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину і відмінне змочування листової поверхні.

Хімічний склад та властивості:

Дія та вплив препарату:

Рекомендації щодо застосування

Квантум Гекон особливо необхідний за обприскування рослин контактними фунгіцидами та інсектицидами, для яких повне покриття рослин розчином – обов'язкова умова високої ефективності.

Стандартні норми витрати Квантум Гекон складають 0,025-0,05 л/100 л робочого розчину. При необхідності норма може бути збільшена, але дозування не повинно перевищувати 0,1 л/100л води, оскільки це може призвести до стікання розчину з поверхні листків.

Квантум Гекон підвищує проникність гербіцидів у рослину, що збільшує ризик їх фітотоксичного впливу на культуру. При застосуванні з гербіцидами суцільної дії ризик відсутній.

Під час проведення обприскування рослин витрата робочого розчину складає: для польових, овочевих культур – 200-400 л/га, для винограду та плодових культур – 500-1000 л/га. Робочий розчин готують безпосередньо перед внесенням. Заповнюють бак на 2/3 водою та при перемішуванні послідовно додають компоненти, дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента. Потім додають Квантум Гекон і доливають воду до повного заповнення бака. Обприскування проводити зранку або ввечері. Оптимальна температура повітря +10-25°С, швидкість вітру до 5 м/с.

Сумісність з іншими агрохімікатами.

Квантум Гекон добре сумісний з засобами захисту рослин та іншими добривами. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів: тестове приготування робочого розчину не повинне давати осад. Допускається незначне помутніння.