Засоби захисту рослин

Смартвет® – ад’ювант органсиліконовий (поліалкилен-оксид модифікований гептаметил-трисилоксан 60-85%, поліалкилен-оксид 15-30%). Застосовується в суміші з пестицидами і добривами для підвищення їх ефективності та стійкості до опадів, знижує поверхневий натяг водних розчинів, покращуючи покриття рослин робочою рідиною.

Використання: для зернових та зернобобових культур, картоплі, ріпаку, соняшнику, цукрового і столового буряку, овочевих, плодових та ягідних культур, зелених культур!

 

SmartWet® застосовується з усіма фунгіцидами, інсектицидами, акарицидами, гербіцидами суцільної дії, а також добривами, які використовуються для листової підкормки.

 

Норми застосування SmartWet®: 0,06-0,1 л/га, або 0,02-0,05% в 60-75% обсягу робочої рідини від рекомендованої. Використовується для зернових та зернобобових культур, картоплі, ріпаку, соняшнику, цукрового і столового буряку, овочевих, плодових та ягідних культур, зелених культур (салатів, шпинату кропу, петрушки).

 

Використання:

Для бакової суміші SmartWet® і пестициду спочатку необхідно приготувати маточний розчин. Слід розчинити у воді потрібну кількість пестициду (добрива), а потім SmartWet®, потім на 2/3 заповнити бак обприскувача і при включеній мішалці внести маточний розчин, долити воду в обприскувач до необхідного обсягу. Після змішування розчин повинен бути використаний негайно і повністю.

 

Переваги препарату:

Покращує покриття рослин краплями робочої рідини пестициду або листового добрива

Забезпечує швидке проникнення системних препаратів через продихи рослин

Розширює зону покриття вогнищ інфекції, бур’янів і шкідників робочим розчином пестицидів

Підвищує біологічну ефективність пестициду і добрива

Дозволяє знизити норми застосування пестицидів до мінімально рекомендованих

Дозволяє знизити обсяг робочої рідини на 15-25% і підвищити швидкість руху обприскувача при обробках до 12-15 км / ч, що збільшує виробіток в розрахунку на один обприскувач, зменшуючи витрати праціі ПММ

Знижує залежність часу застосування пестицидів і листових підгодівель від погодних умов

Відрізняється повною відсутністю фітотоксичності є екологічно безпечним

Може застосовуватися в системах органічного сільського господарства