Добрива

Біодобриво ENZIM БіоМаг - біотехнологічний препарат пролонгованої дії для покращення азотного живлення рослин, стимуляції росту кореневої системи та профілактики хвороб рослин.

Діюча речовина  живі клітини бактерії Azotobacter chroococcum покращеного штаму АС 39 з титром не менше та продукти їх метаболізму (фітогормони ауксинового, гіберелінового і цитокінінового рядів, амінокислоти, вітаміни)
Препаративна форма Рідина
Упаковка 5 л

Препарат використовується для передпосівної обробки насіння, розсади, а також підживлення та обробки по вегетації зернових, технічних, овочевих, плодово–ягідних культур та кімнатних рослин, покращення показників родючості ґрунту.

Сприятлива дія препарату БіоМаг на рослини зумовлена двома факторами: його здатністю засвоювати молекулярний азот з повітря (20-45 кг/га) та синтезувати різні біологічно активні речовини типу фітогормонів ауксинового, гіберелінового і цитокінінового рядів, антибіотиків, вітамінів групи В, органічних кислот і амінокислот.

 

Основні переваги використання препарату:

 

Застосування препарату:

Для обробки насіння готують водний розчин з розрахунку 10 л/т насіння. В першу чергу в розчин вносяться хімічні компоненти, останніми вносяться біологічні компоненти. Насіння та посадковий матеріал обробляють у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Для обприскування рослин в період вегетації норма внесення робочого розчину.

Обробка насіння (розсади) препаратом – слід проводити не пізніше як за 3-5 діб до посіву або перед висаджуванням розсади.

Оброблене насіння та розсаду необхідно оберігати від потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище +25 °С.

Обробку рослин проводити в періоди мінімальної сонячної активності (ранок, вечір, ніч, хмарність).

Робочий розчин для обробки насіння потрібно використати протягом 3-х годин.

Робочий розчин зберігати у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Важливо пам’ятати: внесення високих доз (від 30 кг д.р. /га) мінерального азоту в ґрунт сприяє деградації усіх видів азотофіксуючих бактерій, як наслідок, вони поступово припиняють процес азотфіксації.

 

Сумісність препарату:

Препарат БіоМаг добре сумісний з гербіцидами, інсектицидами та добривами. Мало сумісний з хімічними фунгіцидами.

Поєднання препарату БіоМаг під час обробки насіння з мікроелементами Урожай підвищує ефективність азотофіксуючих мікроорганізмів, як наслідок підвищуються урожайність та якість сільськогосподарської продукції.

Встановлена висока ефективність застосування азотфіксатора БіоМаг у змішаній культурі з препаратами Біофосфорин та Целюлад© в середовищах з високим вмістом клітковини, яка є важливим джерелом вуглецю.

Поєднання БіоМаг з Біофосфорин та ФітоДоктор© при внесенні в ґрунт перед сівбою сприяє підвищенню урожайності, цукристості та покращенню хімічного складу цукрових буряків.

 

Правила зберігання:

Препарат зберігати при t° від +2 °С до +15 °С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів.

Термін зберігання: 6 міс.

 

СПОСІБ ОБРОБКИ ТА ДОЗУВАННЯ АЗОТФІКСАТОРУ ҐРУНТОВОГО БІОМАГ
cпосіб обробки норма витрати суспензії
Обробка насіння зернових і зернобобових культур 0,5-2,0 л/т
Обприскування ґрунту перед сівбою с.-г. культур обприскувачем 1,0-1,5 л/га
(витрата робочого розчину 300-500 л/га)
Обприскування с.-г. культур по вегетації (озима пшениця, ярий ячмінь, кукурудза, цукрові буряки,та ін.) 0,5-1,5 л/га
(витрата робочого розчину 250-300 л/га)
Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.