Партнери

ALFA Smart Agro

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.

Alta Seeds

АЛЬТА СІДС (“Alta Seeds”) - новий бренд для Європи, країн СНД та Північної Америки від міжнародної компанії Адванта Сідс Інтернешнал. АЛЬТА СІДС поєднує великий генетичний досвід та давні традиції закладені компаніями членами групи Адвана. Під брендом АЛЬТА СІДС зібраний унікальний, високоякісний та надзвичайно різноманітний селекційний матеріал олійних культур та сорго.

CHEMISCHE GUTER

CHEMISCHE GUTER - компанія з виробництва і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарської діяльності. Компанія використовує систему «AgroPower», а також розроблена і впроваджені система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001.

Ecoorganic

Науково-виробнича компанія «ЕКООРГАНІК» спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Основу «портфелю» продуктів компанії на сьогоднішній день становлять мікродобрива для позакореневого живлення рослин. Наукові дослідження, впровадження інноваційних та високоефективних добрив для аграрного сектору.

Enzym

ПрАТ «Компанія Ензим» - це масштабне українське підприємство, яке є безперечним лідером на вітчизняному ринку дріжджового продукту та експортує близько 40% продукції в 13 країн Європи.

Ми зарекомендували себе як успішна компанія, головними принципами якої є висока якість, стабільність, сучасне виробництво, гарантований супровід продукту, екологічність

Lidea

Утворення компанії Lidea стало наслідком злиття Euralis Semences та Caussade Semences Group. Компанія Lidea має на меті швидко завоювати лідерські позиції завдяки своїй взаємодоповнюючій багатовидовій пропозиції та мережі виробників і промислових інструментів у Франції та Європі.

 

Nufarm

Нуфарм – міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин. Основний бізнес компанії – розробка, реєстрація, виробництво та продаж гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, морфорегуляторів, протруйників.

Nuseed

Підхід Nuseed до насіннєвого бізнесу зовсім інший. Розробка високоврожайного гібридного насіння каноли, сорго та соняшника – це лише початок. Nuseed виходить за межі Beyond Yield™ шляхом розробки унікальних характеристик рослин з новітнім в своєму роді складом жирів та білків та створення нових ринків, які виходять за межі лише споживання. Ми розробляємо нове насіння для споживачів з раніше не існуючими потребами.

Quantum

Добрива «Quantum» є унікальним і спирається на використання багатьох сучасних технологій, високоякісних інгредієнтів та сировини. Лише висока якість сировини може забезпечити високу якість готової продукції. Тому для виробництва мікродобрив «Quantum» використовується сировина провідних світових виробників, у тому числі використовується сировина фармацевтичної та харчової чистоти. Географія постачань сировини охоплює понад 15 країн світу.

RAGT Semences

Щороку підрозділ досліджень і розвитку RAGT створює нові сорти й гібриди для кожної з 26 культур, щоб максимально задовольняти потреби клієнтів.

SAATBAU

Австрійська компанія SAATBAU (ЗААТБАУ) була створена у 1950 році внаслідок злиття п’яти регіональних насінницьких кооперативів Верхньої Австрії. Сьогодні понад 3 000 австрійських фермерів є членами та власниками цього потужного сільськогосподарського кооперативу.

Stefes

Компанія «Штефес», до складу якої входять ТОВ «Штефес», фірма-реєстрант і торгівельна фірма ПП «Марго» працюють на аграрному ринку України з 1993 року.

Продукція широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить — вирішити навіть найскладніші технологічні завдання при вирощуванні цукрового буряка та інших культур.

Агрохімічні технології

"Агрохімічні технології" (АХТ) - бренд засобів захисту рослин, що протягом 10 років успішно поширюється на ринку України. АХТ зарекомендував себе як надійний та вигідний партнер українського аграрія. Площа землі, обробленої пестицидами бренду АХТ, щорічно зростає.

Кеннері

ТОВ "Кеннері" пропонує високоефективні засоби захисту рослин та ад'юванти, які належним чином зареєстровані і дозволені для використання в Україні.

Рост Агро

"Рост Агро" є сучасною, швидко розвиваючою компанією, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантованого результату. У життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі. Компанія заохочує ініціативу і творчий підхід співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з клієнтами.